MUZEJNÍ NOC BŘECLAV 150 LET

28.05.2022 - 28.05.2022

MUZEJNÍ NOC BŘECLAV 150 LET

Letošní muzejní noc je věnována oslavám výročí 150 let povýšení Břeclavi na město. Pro návštěvníky je připraven od 16:00 do 22:00 hod. bohatý kulturní a doprovodný program na Zámeckém náměstí v Břeclavi. Všechny objekty ve správě MMG Břeclav budou pro návštěvníky otevřeny zdarma od 10:00 - 20:00 hod. Současně jsme na tento den připravili SOUTĚŽNÍ KVÍZOVKU a v PAVILONU MĚSTSKÉHO PARKU otevřeme novou výstavu věnovanou tomuto významnému výročí.

Než budete pokračovat

zavřít

Správa předvoleb souhlasu

Bez nich se web neobejde. Zajišťují, aby vše fungovalo, jak má.

vždy povoleno

Shromažďují informace, které pomáhají k lepšímu přizpůsobení reklam vašim zájmům.

Se zapnutým personalizovaným cílením budeme zpracovávat informace o vašem chování na webu. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout to, co vás zajímá.

Pomáhají nám zjistit, kdo navštěvuje náš web a jak ho lidé používají. Díky těmto datům můžeme efektivně pracovat na vylepšování obsahu i funkčnosti.