4. Setkání přátel jižní Moravy

20.07.2019 - 20.07.2019

Krojovaní z Moravy, Čech a Slovenska v jeden den na jednom místě. Přijeďte spolu s námi podpořit naše krásné moravské, české a slovenské tradice. Těšíme se na vás! Ať už budete v kroji, či bez kroje.

Pokračujeme ve vytváření tradice, jeden den v roce, kdy se sejdou krojovaní napříč jižní Moravou v jeden den na jednom místě... , a samozřejmě spolu s nimi přátelé folklóru z celé republiky, ale i ze zahraničí k oslavě naší krásné Moravěnky.
Krásnou podívanou zažijete při představení zúčastněných krojů ve slavnostním krojovém průvodu městem Břeclav.

Chceme společným Setkáním přátel jižní Moravy v Břeclavi vyjádřit myšlenku sounáležitosti mezi našimi národy. Vítejte mezi námi, vítejte v Břeclavi!

Setkání se uskuteční v sobotu 20.7.2018 v areálu pod zámkem v Břeclavi, tak jako tomu bylo v loňském roce. Všechny vás co nejsrdečněji zveme!
Podpořme akci jejímž hlavním posláním je propagace našich tradic. V kroji či bez kroje, v jeden den, na jednom místě.