Divadelní neděle pro děti: Jak Uhlíř Skoumal Svěrák

1.04.2018 - 1.04.2018

Městské muzeum a galerie Břeclav ve spolupráci s kinem Koruna zve na další divadelní neděli pro děti v Břeclavi.

Tentokrát přiveze dětem autorskou pohádku plnou muziky a zpívání dobře známé divadlo Věž z Brna. Pohádka, jejíž podstatnou část tvoří písničky od skladatelů Jaroslava Uhlíře, Petra Skoumala a textaře Zdeňka Svěráka, se odehrává v kouzelném televizním studiu. V něm se „na obrazovce“ vystřídá velká spousta barvitých postav, z nichž každá má svůj vlastní pořad. Uvidíte například mouchu Tse Tse, detektiva Čmuchala, žabáka Freda, broučka Potemníčka, robota Rudyho, Čili Papričáka nebo Pepíka Superbouchače. Divoká, veselá, melodická, tajemná, poučná, místy nespoutaná i mezigalaktická pohádka je určena pro děti od 3 let..

Délka představení 55 minut, vstupné 80 Kč.
Rezervace a předprodej vstupenek zajišťuje pokladna kina Koruna.