Květinová inspirace u synagogy

29.05.2016 (09:30) - 29.05.2016 (17:00)

Městské muzeum a galerie Břeclav připravilo na čtvrtou květnovou neděli novinku s názvem „Květinové inspirace u synagogy“.

Prostranství a ulice u synagogy se zaplní voňavými květinami různých druhů. Ukázky květin jako doplňků a dovednost při výrobě květinových šperků představí paní Dagmar Hráčková.

Květiny, které patří i talíř – čarokvítí nám předvede Ing. Alena Naďová a bylinnou přednášku s názvem Bylinky z okolí bude přednášet Ing. Věra Žďárská.

V programu Květinové inspirace vystoupí hudební skupiny The Candies – sbor (co) se baví, Jazz Pettit z Mikulova, Základní umělecká škola Břeclav a hudební škola  Cesta k hudbě.

Doprovodný program je připraven s řadou zábavných a tvořivých aktivit nejen pro děti, např. malování na obličej.