Ladislav Kucharský Moravské Toskánsko

4.10.2018 - 30.12.2018

Ve čtvrtek 4. října 2018 v 17 hodin proběhne v Galerii v Podkroví v Lichtenštejnském domě vernisáž k výstavě Ladislava Kucharského s názvem Moravské Toskánsko. Fotografická výstava nám představí krásy regionu jižní Moravy ve své typické podobě.

Ladislav Kucharský je fotograf, jehož dominantním oborem tvorby je krajina. Moravské Slovácko, moderně zvané Moravské Toskánsko, je pro fotografy krajin vděčným cílem. Kouzelná krajina posetá drobnými sakrálními stavbami vytváří jedinečný objekt se zvláštním rázem. Dnes je tato krajina navštěvovaným cílem fotografů. Kromě krajin Ladislav Kucharský fotí také parní lokomotivy a historické stroje na kolejích. Jeho výstava Moravského Toskánska již byla vystavena na řadě míst v České republice. V Galerii v podkroví v Lichtenštejnském domě můžete výstavu shlédnout až do 30. prosince 2018.