Pastelka MMG

Letní muzejní dílničky 2018

20.08.2018 - 22.08.2018

Městské muzeum a galerie Břeclav, příspěvková organizace připravilo pro děti letní muzejní dílničky. Dílničky budou probíhat v termínu 20. - 22. srpna 2018 vždy v čase 9:00 – 11:00 v synagoze a ve středu 22. srpna 2018 v muzeu pod vodárnou.

V pondělí se necháme inspirovat výstavou v synagoze a vytvoříme si vlastní lapač snů. V úterý si ozdobíme plátěnou tašku, do které uschováme všechny vzpomínky z prázdnin. Poslední den dílniček nás čeká výroba masky tygra a velký golfový turnaj v maskách v muzeu pod vodárnou.

20. 8. Sny na nitích – výroba lapače snů

21. 8. Prázdniny v tašce – dekorování plátěné tašky

22. 8. Turnaj v maskách – výroba masky tygra

Program je určen pro děti od 5 let. Kapacita max. 15 dětí. Vstupné 50,-/den (zahrnuje materiál a vstupenku na výstavu).

Přihlašovat své děti můžete na emailu: jana.stylarkova@muzeumbv.cz nebo tel.: +420 736 501 943

Přihláška - Letní muzejní dílničky 2018 zde