Přednáška Vítka Tichého - Česká letní komedie

17.06.2016 (17:00) - 17.06.2016 (19:00)

Přednáškou v synagoze pokračuje festival Báječné filmové léto, který pro letní sezónu připravilo Městské muzeum a galerie Břeclav. Po velkolepém galavečeru  v kině Koruně, pokračuje program Báječného filmového léta, a to přednáškou českého filmového historika, znalce, teoretika a sběratele Vítka Tichého.

Vítek Tichý svým příspěvkem obohatí kulturní program, konkrétně tématem Česká letní komedie v kontextu filmových dějin. Společně zavzpomínáme a shlédneme ukázky z nejlepších českých komedií. Přijďte si vychutnat letní atmosféru do břeclavské synagogy, zasmát se legendárním filmovým hláškám a dozvědět se něco nového o filmech, které možná neznáte tak dobře, jak si myslíte. Beseda proběhne v břeclavské synagoze v pátek 17. 6. v 17 hod. Všechny Vás srdečně zveme a těšíme se jak se společně zasmějeme nad legendami českého filmu. Vstup volný!