XVI. Adventní inspirace 2021

21.11.2021 - 21.11.2021

V neděli 21. listopadu Městské muzeum a galerie Břeclav, p.o. v prostorách břeclavské synagogy již po šestnácté připravuje předvánoční „Adventní inspiraci “. Spolupráce s Oblastní charitou Břeclav dává této akci duchovní smysl nadcházejícího období adventu.

Tradičně nabídku obohatí stánky se sortimentem ručně zhotovených svíček, perníků, figurek z kukuřičného šustí, skleněných šperků, svíček, vánočních pohledů, dřevěných hraček atd.

Pro malé návštěvníky, kteří si budou chtít vyzkoušet vlastní dovednost při tvorbě vánočních dekorací, je připravena dětská vánoční dílna.

Akci obohatí vystoupení dětských souborů:
- Minifolklór - MŠ Hřbitovní
- DSK Charvatčánek