XXIV. Břeclavské svatováclavské slavnosti pro děti

26.09.2015 - 27.09.2015

Sobota 26.9. 14:00

Agentura LEV- stavíme s Bořkem stavitelem

Program pro děti s Agenturou LEV, která se Vám představí obnáší plno soutěží a her. Děti si staví soutěží a hrají s kamarády z pohádky. Hlavní rekvizitou je obří molitanová stavebnice  ze které se dá postavit téměř vše. Soutěže procvičují představivost a vzájemnou spolupráci. Do některých aktivit jsou děti zapojovány společně s rodiči.  Všechny postavičky mluví, a komunikují s dětmi. Program je vhodný pro děti od dvou do deseti let.

Fíha Tralala 15:30

Fíha, je skřítek, který bydlí v knížce. Pomocí písniček, tanečků, básniček, her a říkánek učí děti  poznávat svět, ve kterém žijí.  S Fíhou je učení hrou.  Osobně ji můžete potkat na veřejných vystoupení soukromého  „Divadla na kolesách“ . Tito umělci, kteří se rozhodli naplno věnovat umělecké tvorbě pro děti.  Uvěřili, že díky talentu, který dostali do vínku můžou udělat svět krásnější a pohádkovější. Již 10 let vytváří divadelní a hudební  projekty  pro děti.  Zahřál je při srdci nápad, že umožní dětem trávit volný čas s něčím, co je bude motivovat k lásce k umění, hravosti a k vzdělání. Věří, že si jejich díla tvořené s láskou oblíbíte a že se stanou součástí dětství Vašich dětí.