Zahraj si mini Tygře

1.06.2018 - 2.09.2018

MMG Břeclav připravilo pro nadcházející letní měsíce originální minigolf, který jistě zaujme malé i velké návštěvníky.
V prostorách muzea pod vodárnou se vám představí celkem deset hřišť, vytvořených desítkou výtvarníků. Projekt původně vznikl v písecké Galerii hrou.

Každý z autorů svou jamku zpracoval podle svého výtvarného návrhu, takže vám při honičce za co nejlepším výsledkem budou oči přecházet. Jediným zadáním bylo, vytvořit minigolfovou jamku, která musí jít zahrát a musí být neobyčejná.
Šikovní autoři se nenechali zahanbit a vy si tak můžete zahrát minigolf na závodní dráze, na trenýrkové jamce či v pokoji z minulého režimu.

Výtvarníci, kteří se na výstavě podíleli:
Marie Hlad, Jakub Grec, Petr Brožka, Jan Hrubeš, Petr Popelka, Lukáš Urbanec, Richard Fischer, Lukáš Kalivoda, Karey Rawitscher, Lukáš Zahradník.